 |
 |
|
Berichten voor Princenhage |
|
Nieuwsarchief |
|
Evenementen |
|
Zoek winkel of onderneming |
|
Uitgaan en eten |
|
Winkelen in België/Frankrijk |
|
Princenhage in foto's |
|
Kerkelijk leven, moskee |
|
Weerberichten |
|
RECLAMEFOLDERS |
|
Albert Heijn |
|
Aldi Supermarkt |
|
Dirk van den Broek |
|
Etos Princenhage |
|
ISPC-Hanos |
|
Jumbo |
|
Lidl Prinsenbeek en Breda |
|
Makro aanbiedingen |
|
Sligro folders |
|
Winkelhart Etten-Leur |
|
Apotheken |
|
Banken/geldautomaat/Mr Cash |
|
Bibliotheek, digitheek |
|
Brandweer |
|
Dierenzaken |
|
Dokters, geneesheren, tandarts |
|
Gas en licht, energie |
|
Links naar andere sites |
|
Gemeente, afval, zorg, vervoer |
|
Internet, WiFi |
|
Musea |
|
Onderwijs, kinderopvang |
|
Politie |
|
Postkantoor |
|
Sport / recreatie |
|
Televisie kijken |
|
Verenigingen, sociaal werk |
|
Wonen in Princenhage |
|
Wijkraden in de omgeving |
|
Wijkblad-Lapteen-De Stem |
|
Princenhage in een notedop |
|
Colofon |
|
Genealogie Kuipers |
|
Zonwering Breda Nooren van der Avoird |
|
|
Jubilerend VORMVAST geeft de ruimte aan ontmoeten en inspireren. | In 20 jaar tijd is de woonwinkel in de voormalige kloosterschool van buurtschap Lies uitgegroeid tot een begrip in wonen en interieur. Ondernemer Jan Kuipers heeft zijn Vormvast in die jaren vaak opnieuw uitgevonden, met wisselend succes. De consument vraagt om een totaalpakket, maar je kunt niet in alles de beste zijn. Onze kracht ligt in de visie op interieur en de beheersing van collecties.
Opnieuw bleek de flexibiliteit van het pand de grootste kracht. De rust van de economische crisis werd gebruikt om ondernemende vakmensen aan te trekken op de meest uiteenlopende vlakken. Uitgangspunt voor nieuwe samenwerking werd de benadering van de klant, waarbij het product ondergeschikt mocht zijn. Kuipers: We willen dezelfde klanten trekken, of het nu om vakanties of verzekeringen gaat. | Zo werd het mogelijk dat Excellent Fit&Design zijn intrek nam in een deel van het gebouw. Topcoach Harry Seriese creëerde een studio waar bezoekers actief gebruik maken van luxe fitnessapparatuur in combinatie met design dat uiteraard de signatuur van Vormvast draagt. Daarnaast behoren mental coaching, fysiotherapie en voedingsadvies tot de mogelijkheden.
De riante bovenverdieping van het hoofdgebouw is dit najaar omgebouwd tot een actuele showroom met gietvloeren en wandafwerkingen. Ook minder voor de hand liggende technieken als tadelakt en bladzilver worden gepresenteerd door het van oorsprong Oosterhoutse Inside Concepts.
 | Steeds belangrijker wordt voor Jan Kuipers de duurzaamheid van het interieur. Er is voor de woonconsument geen duidelijk adres voor groene interieurs. We bundelen nu onze kennis en zijn nog op zoek naar partners. Er is al zo veel mogelijk en oplossingen worden steeds fraaier.
In aanloop naar de volgende 20 jaar heeft Kuipers een opening gepland op 6 & 7 november; Iedereen is van harte welkom, consument èn ondernemer. We presenteren een vernieuwde collectie maar ook een nieuwe visie
De showroom is geopend van 13.00 tot 17.00 uur. |
|
Overige nieuwsberichten |