Berichten voor Princenhage
  Nieuwsarchief
  Evenementen
  Zoek winkel of onderneming
  Uitgaan en eten
  Winkelen in België/Frankrijk
  Princenhage in foto's
  Kerkelijk leven, moskee
  Weerberichten
  RECLAMEFOLDERS
  Albert Heijn
  Aldi Supermarkt
  Dirk van den Broek
  Etos Princenhage
  ISPC-Hanos
  Jumbo
  Lidl Prinsenbeek en Breda
  Makro aanbiedingen
  Sligro folders
  Woonboulevard Princenhage
  Winkelhart Etten-Leur
  Apotheken
  Banken/geldautomaat/Mr Cash
  Bibliotheek, digitheek
  Brandweer
  Dierenzaken
  Dokters, geneesheren, tandarts
  Gas en licht, energie
  Links naar andere sites
  Gemeente, afval, zorg, vervoer
  Internet, WiFi
  Musea
  Onderwijs, kinderopvang
  Politie
  Postkantoor
  Sport / recreatie
  Televisie kijken
  Verenigingen, sociaal werk
  Wonen in Princenhage
  Wijkraden in de omgeving
  Wijkblad-Lapteen-De Stem
  Princenhage in een notedop
  Colofon
  Genealogie Kuipers
  Zonwering Breda Nooren van der Avoird

 

 

 


Groot wielerspektakel in Zevenbergen


Vandaag is Zevenbergen de plek van de Rabo profronde. In een viertal koersen strijden vanaf 10:45 achtereenvolgens de Junioren (40 km), Amateurs A (50 km), Elite/Beloften (66 km) en de professionals (73 km) om de eer. Uiteraard is er voor voldoende amusement gezorgd zodat het een gezellig dagje uit kan worden. Oud-wereldkampioenen Johan Museeuw en niemand minder dan Freddie Martens zullen er ook zijn. De complete lijst van deelnemers met bijzondere gasten vindt u hieronder en op de website van de organisatie.

 
DEELNEMERSVELD PROFS - 15.15 UUR
Rugnr
Naam
Land
Team
1
Koos Moerenhout
NED
RABOBANK
2
Stef Clement
NED
RABOBANK
3
Kai Reus
NED
RABOBANK
4
Larens ten Dam
NED
RABOBANK
5
Michel Kreder
NED
RABOBANK
6
Bart Arnouts
BEL
RABOBANK
7
Martijn Maaskant
NED
Garmin-Slipstream
8
Stefan van Dijk
NED
Verandas Willems
9
Sergei Ivanov
RUS
Team Katusha
10
Servais Knaven
NED
Team Milram
11
Sebastien Rosseler
BEL
Quick Step
12
Wilfried Cretskens
BEL
Sience Lotto
13
Roy Sentjes
BEL
Silence Lotto
14
Tom Veelers
NED
Skill Shimano
15
Albert Timmer
NED
Skill Shimano
16
Bert de Backer
BEL
Skill Shimano
17
David Deroo
 
Skill Shimano
18
Kenny van Hummel
NED
Skill Shimano
19
Bas Giling
NED
Team Designa Kokken
20
Aart Vierhouten
NED
Vacansoleil
21
Arnoud de Groen
NED
Vacansoleil
22
Wouter Mol
NED
Vacansoleil
23
Thijs van Amerongen
NED
Vacansoleil
24
Joost van Leijen
NED
Vacansoleil
25
Maartens Neyens
BEL
Topsport Vlaandere-Mercator
26
Tyler Farrar
USA 
Garmin Slipstream
27
David Boucher
FRA
Landbouwkrediet-Colnago
28
Rob Peeters
BEL
Landbouwkrediet-Colnago
29
Fulco van Gulik
NED
KrollStone
30
Jos Pronk
NED
KrollStone
AMATEURS A 2009
Rug Nr  NaamWoonplaats
1TonnieAkkermansETTEN-LEUR
2MartijnAlbertsBREDA
3BjornBeldmanRIJSSEN
4Thijs van der BijlELST GLD
5JosBogaertsSTRIJBEEK
6RonBolZEIST
7PeterBollaartDORDRECHT
8StephanBorsboomHELLEVOETSLUIS
9WilBuursteeOUD GASTEL
10JeroenClaessenHOEVEN
11Robert van ErpOSS
12Jos van GinnekenETTEN-LEUR
13TonGriepROTTERDAM
14Patrick-DirkHackPIJNACKER
15MarcoHalmaDE MEERN
16BarryHeijnenBOSSCHENHOOFD
17EddyHermsenOCHTEN
18NickyHoltzBREDA
19NielsKerkhofACHTERVELD
20RaymondKienhuisRIJSSEN
21Ramon van der KnaapHELLEVOETSLUIS
22BertKoelewijnSOEST
23StefanKoevoetsETTEN-LEUR
24JeffreyKraakLAGE ZWALUWE
25Ad de KuiperHARDINXVELD GIESSENDAM
26Edwin van de LaarOOSTERHOUT
27JeroenLuijsterburgBOSSCHENHOOFD
28RobbertMathijssenWERNHOUT
29ErikMeerkerkZUIDLAND
30EildertMeeterTIEL
31XanderMoermanVIANEN
32WimOldenburgUITWIJK
33RogerOomenETTEN-LEUR
34AdOorbeekNIEUW BEIJERLAND
35Eric van OosterhoutMADE
36ArjanPaalmanRIJSSEN
37WillardPaalmanRIJSSEN
38MaartenPadmosZIERIKZEE
39Robert de PoelDORDRECHT
40Dennis de PoorterBREDA
41Imo de PruijssenaereLEUSDEN
42Robin de PruyssenaereLEUSDEN
43Gerben van de ReepHILLEGOM
44Peter van de ReepHILLEGOM
45LarsRietveldOUDEWATER
46JeroenRoversBREDA
47MartijnSchoormansDONGEN
48DouweSchoutenVLAARDINGEN
50Bas de SchrijverAMSTERDAM
49Rik de SchrijverOOSTERHOUT NB
51JeroenSengers'S-GRAVENHAGE
52ReneSmalbruggeRIJSSEN
53ReneSmitsLAGE ZWALUWE
54JaccoSpithovenNIEUWEGEIN
55GertVerdijkHEIJEN
56Tom de VreedeBERKEL EN RODENRIJS
57Remco van der Wegen'S-GRAVENDEEL
58Nico van WitzenburgBRIELLE
Elite/Beloften 2009
Rug NrNaamWoonplaats
1Thomas van BavelDORDRECHT
2WarnerBoekhoutODIJK
3JanBosNIEUWEHORNE
4PerryBuijsenHALSTEREN
5WallyBuurstedeST. WILLEBRORD
6BertDekkerLEKKERKERK
7RobDisseldorpRIJPWETERING
8TjeerdDudokWAGENBERG
9Boudewijn de GraaffROTTERDAM
10AlexGresnigtKAPELLE
11DaveHelminkZWIJNDRECHT
12Rik van IJzendoornTIEL
13DannyJanssenHOEVEN
14DavyJaspersSINT WILLEBRORD
15JerryKallenfelsBREDA
16GerhardKlijnhout'S-GRAVENDEEL
17Johnny van der KloosterLEWEDORP
18ReneKolbachBRAKEL
19LeonKortelandSPIJKENISSE
20MarcoKuijvenhoven'S-GRAVENZANDE
21KelianLankesterSCHIEDAM
22CasperMeeuwissenBiddinghuizen
23RobMeilandHOOGERHEIDE
24BobRasenbergTERHEIJDEN
25André van ReekNIEUW VENNEP
26Gerwin de RegtNISPEN
27Kaey van RijSPIJKENISSE
28Ronald de RoosDONKERBROEK
29RonaldRoosHOOGSTRATEN
30TonnySiemonsPAPENDRECHT
31MichelSijmensRUCPHEN
32MartijnSimonsROOSENDAAL
33RandySint NicolaasDORDRECHT
34Sander van der SlootROTTERDAM
35GustavSwagemakersSTEENBERGEN NB
36BartVendrigMAURIK
37BobVerkooijenCHAAM
38GerbenVervoornREEUWIJK
39GijsVierlingVELDHOVEN
40HendrikVisserZEEWOLDE
41RamonVleugelWEMELDINGE
42FrankWierstraBURGUM
43PeterWoestenbergST.WILLEBRORD
44BartWolthuisHANK
45Mart van ZandbeekHEESWIJK DINTHER
46EricZoomersOUDEWATER
Junioren 2009
Rug nrNaamWoonplaats
1Rik van AakenVESSEM
2Robbert van AndelABBENES
3StefanBoeveNIJVERDAL
4DelonBraamhaarENTER
5Otto van BuurenCASTRICUM
6MatthewCookTHETFORD ENGELAND
7JensCoppensNOORDHOEK
8Bart van DongenTERHEIJDEN
9BartHoogendoornDORDRECHT
10DaveyKleinjanSPIJKENISSE
11AxelKoopmanHEEMSKERK
12OlafOussorenAMERONGEN
13RobbertSchaapVOORBURG
14JurgenSoffersBERGEN OP ZOOM
15RodneyStuytROTTERDAM
16TomTerlouwAMERSFOORT
17Jasper van VelzenNOORDWIJKERHOUT
18MitchelVerregghenMADE
19JeffreyVerschurenHANK
20Robin van der WerfVOORHOUT


Overige nieuwsberichten